ŠKOLENÍ SPOLEČENSKÝCH ÚČESŮ

Kód: 3506
1 300 Kč 1 074,38 Kč bez DPH
Skladem

V PONDĚLÍ 4. 10. 2021- HOTEL OMEGA BRNO 

 

více informací

Detailní informace

Detailní popis produktu

V pondělí 4. 10. 2021- Hotel OMEGA BRNO 

Keune Haircosmetic Czechia ve spolupráci s Hair Academy Slovensko si Vás dovoluje pozvat na školení společenských a svatebních účesů s mistryní v oboru – vlasovou stylistkou paní Danielou Ceselčík. 

pondělí 4. 10. 2021 od 09:30 do 16:00 hodin

Hotel OMEGA BRNO     Křídlovická 19 b, 603 00 Brno          Parkování je v objektu hotelu Omega a je nutné si domluvit telefonicky. 

Cena vstupenky 1300 Kč 

Cena zahrnuje školení, občerstvení a dárek

hairacademy.sk@gmail.com  nebo  

 info @keune.cz     +420 777 300 695

Obsahová náplň školení

 

Workshop je určen pro zájemce, kteří mají zájem vědět více o tvorbě společenských účesů. Na tomto workshopu se dozvíte co je potřebné pro Vaši práci, naučíte se, techniky tupírování, natáčení, kulmování, uhlazování, rozdělování sekcí, pramienkovanie, kde si také projdeme tip, tloušťku, barvu, délku vlasů a jaké pracovní pomůcky použít při tvorbě účesu. záměrem workshopu je nabytí dovedností v oblasti kadeřnických technik tvorby účesů na denní nebo speciální příležitost a seznámení se s vlasovou kosmetikou. Prezentace vlasové kosmetiky slouží k tomu, abyste se seznámil / la s nejvhodnějšími stylingovými přípravky s kterými se Vám bude pracovat rychleji, snadněji, precizněji a bez komplikací. Na workshopu nepracujete a workshop je vhodný i pro začátečníky. Po ukončení workshopu víte zhodnotit Vaši zručnost a zvolit si další možnost výběru školení buď individuálního školení ve Vašem salonu nebo skupinového školení. Na těchto školeních už pracujete spolu se školitelem a to krok za krokem na cvičných hlavách nebo modelce.

 

Harmonogram workshopu

– začátek od 9:30

– seznámení se s průběhem workshopu, volná diskuse

– tvorba tří účesů dle výběru kadeřníků

– od 13:00 do 14:00 oběd, zakončení cca 17:00

– předávání pamětních listů od 17:00

– společné focení

– rozchod 17:30

Pokyny pro účastníky

 

Zájemci a jejich místa na workshop budou rezervovány až po zaplacení účastnického poplatku ve formě zálohy nebo plné částky na účet organizátora. Doplatek za konkrétní kurz uhradíte na místě konání. Každý z účastníků obdrží doklad o zaplacení. Cena workshopu činí 1300 CZK

Vaše místo je nutné rezervovat ve formě zálohy 260 CZK prostřednictvím bankovního převodu ZDE

Celková suma za workshop činí 1300 CZK

Vyučuje se 1 den a to na bázi po 2 nebo 1 hodinových segmentech. Kadeřník musí přijít na hodinu včas a dodržovat dohodnutý termín. Pokud je hodina klientem zrušena a bez oznámení se nedostaví na hodinu, tak se mu automaticky započítává jako použitá a nemá nárok na náhradu. Workshopu se mohou zúčastnit i zájemci, kteří nejsou vyučený v oboru kadeřník. Účastníci workshopu získávají diplom o absolvování školení.

Daniela Ceselčík

 

Lektorka Daniela Ceselčík má bohaté zkušenosti, které předává všem kadeřníkům v rámci školení a seminářů už od roku 2009. Můžete si být tedy jisti, že každá poskytnutá rada bude „z první ruky“. Její skupinové školení a kurzy jsou efektivní – naučíte se zde nové dovednosti a techniky česání, od jednoduchých účesů, až po noblesní složité. Paní Daniela pomohla více než 1 000 kadeřníkům získat praxi potřebnou pro nastartování jejich kariéry či nové obchodní příležitosti – a to je důvod, proč své znalosti nabízí i nadále. Pro Danielu je důležité, aby se kadeřník na školení cítil motivovaně, nerada tedy jen vypráví, ale raději pracuje – okamžitě je vidět originální výsledek – krásu a noblesu. Samozřejmostí jsou nové techniky účesů na modelkách pomocí výrobků prémiové vlasové kosmetiky Keune . Nedílnou součástí bude také možnost konzultace a diskuze o produktech Keune s výhradním zástupcem vlasové kosmetiky Keune.

Nenechejte si tedy ujít tuto jedinečnou příležitost školení na téma SPOLEČENSKÉ ÚČESY pod vedením profesionální vlasové stylistky Daniely Ceselčík

 

Tešíme se na Vás

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: