Ambasador program

Ambasador program  

Naším cílem je v České republice založit síť vybraných partnerských Ambasador salonů a připojit se tak k celosvětovému konceptu mateřské společnosti Keune. Ambasador program je cesta, naše společná cesta - vzdělávání, předávání zkušeností, profesionálních znalostí i obchodních zdatností. Cesta s cílem pomoci Vám se stát certifikovaným, úspěšným kadeřnickým profesionálem, který bude záštitou značky Keune a „ambasadorem“ – velvyslancem a rádcem pro ostatní kadeřnické salony a kadeřníky.

Program Ambasador Keune je založen na třech pilířích:
Vzdělávání, management a marketing.
Tyto tři pilíře přispějí k vašemu úspěchu.


 

 

 

 

1. Vzdělávání

Úroveň salónu stojí a padá s úrovní jeho zaměstnanců. K zajištění vysoké úrovně Ambasadora Keune se všichni zaměstnanci zúčastní intenzivního školicího programu. Naším cílem je posunout zaměstnance salónu na úroveň mistrů. To nakonec vyústí ve specialisty ve všech oblastech vašeho salónu a budete moci zabezpečovat konzistentní kvalitu na nejvyšší úrovni.

 

 

 

2. Management

Jako podnikatel čelíte každý den řadě výzev. Vedení podniku vám zabírá hodně času a brání vám dělat to, o čem jste snili, když jste si salón otevřeli: pracovat s vlasy a lidmi. Trh se mění, zákazníci jsou náročnější a čím víc rostete, tím častěji se vám zdá, že máte na ty hezčí věci vašeho povolání méně času. Vašemu podniku se daří; alespoň si to tak myslíte, protože nemáte dost času na to, abyste si překontrolovali obchodní výsledky. A v tomto ohledu nejste jediní. Vlastníci salónů často narážejí na stejné problémy a čelí podobným výzvám. A toto je přesně ten okamžik, kdy pro vás můžeme být cennými.

 

 

 

3. Marketing

Pro vás jako ambasadorský salón Keune jsou vizuální vzhled a vizuální komunikace velice důležité. Od výlohy po ceník, od prezentace výrobku až po vizuály s trendy a cokoliv mezi tím. Vaše vizuální prezentace mluví za vše, a to ještě předtím, než si se zákazníkem vyměníte první slova. Jako člen Programu ambasador Keune tak budete mít k dispozici účinné a praktické komunikační materiály a vizuály, které vám pomohou zákazníkům sdělovat tu správnou zprávu, a to od letmého pohledu na výlohu až po totální zkušenost s vaším salónem. Pro váš salón jsme vypracovali tři výkonné nástroje pro profesionální, inspirativní a přitažlivou komunikaci s vaší klientelou.