REGISTRACE Připojte svůj salon ke Keune týmu

Připojte svůj salon ke Keune týmu! 

(určeno pro profesionální kadeřníky)

 

ZDE se můžete registrovat k členství v Keune týmu.

Důležité je zakliknout volbu Kadeřnický salon a vyplnit informace o vašem salonu v souladu s platnými údaji uvedenými v Živnostenském rejstříku, s předmětem podnikání Holičství a kadeřnictví. Registrace bude zkontrolována a zaktivněna- informaci obdržíte na vámi uvedený email.

Upozornění: pokud bude vaše dodací adresa odlišná než registrace v ŽR, vyplníte ji až v rámci dokončení konkrétní objednávky.

Pokud potřebujete poradit nebo raději mluvíte než píšete, zavolejte nám 777 300 695.


 

 

Jsme profesionálové v globálním měřítku

Jako součást rodiny Keune jste také součástí obchodní strategie, kterou již převzalo tolik profesionálních kadeřníků! Vždy jsme tu pro vás. Rodinná společnost Keune Haarkosmetic byla založena zakladatelem J.M.Keune v roce 1922 v Amsterdamu. Od té chvíle se začala psát historie téměř stoleté společnosti, která vedle odborných znalostí, vědeckého výzkumu a nadšení pro vynikající holičské služby nabízí svým partnerským kadeřnickým salonům péči a stabilní obchodní prostředí, dnes již ve více jak 85 zemích světa. Od roku 2021 je součástí této rodiny i česká společnost Keune Czechia, zastoupená na našem trhu výhradním distributorem Cosmo City s.r.o. Jejím prostřednictvím tak máte možnost nejen nakupovat atraktivní a žádané profesionální kadeřnické produkty všech kategorií Keune, ale stát se součástí Keune týmu a čerpat výhody z tohoto členství!

 

 

 

Jak na to? úplně jednoduše...

Pokud jste kadeřnický, holičský nebo barber salon stačí se zaregistrovat v záhlaví titulní strany e-shopu (Nová registrace) popř. na uvedeném odkazu výše. Podmínkou registrace je platný Živnostenský list v oboru a chuť s námi dlouhodobě a aktivně spolupracovat. Od prvního přihlášení tak budete moci čerpat výhody Keune týmu, jako jsou výhodné nákupní podmínky formou slev, startovací pakety či akce. Bližší informace obdržíte do emailu, popř. na tel 777 300 695. Možností je rovněž osobní návštěva našeho regionálního zástupce. Samozřejmě se zaměřujeme na růst a podporu dlouhodobě spolupracujících salonů a prostřednictvím vzájemně inspirativního programu nabízíme možnost vašeho profesionálního růstu. Více o tomto programu naleznete v odkazu Ambasador program. Víme, jak je těžké uspět v konkurenčním boji a proto jsme připraveni vás podpořit. Jste-li připraveni a rozhodnuti se k nám připojit budeme při vás stát jako partner.... a porosteme společně!

 

 

 

Keune – zodpovědná péče o planetu

Rodinná společnost Keune si zvolila zodpovědný přístup k životnímu prostředí i lidem. Je definován heslem „Staráme se… O lidi. O planetu. O příštím generace.“ a zobrazuje náš osobní postoj, který jsme promítli i do postoje obchodního. Každý den svou prací pečujeme a naplňujeme positivní odkaz budoucím generacím.