Keune STYLE LIQUID HAIRSPRAY 200ml

Kód: 27417
Značka: Keune
450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem

LIQUID HAIRSPRAY N°97 – Neaerosolový, tekutý, finální sprej se silným držením faktoru 9 a přirozeným leskem.

Tohle není lak, jaký znáte od své mámy. Nealerosolový tekutý lak na vlasy N ° 97 je úžasně všestranný produkt, který se pumpičkou rozprašuje v jemnou mlhu. Použijte jej ke strukturování vlasů a pro intenzivní fixaci s vysokým leskem. Můžete dokonce vytvořit styly mokrého vzhledu, které zůstanou hladké, pouhým nastříkáním tekutého laku na vlasy N°97 přímo na mokré vlasy.

Fixace 9 / Lesk 7
Vhodné pro: pro všechny typy vlasů
Jak používat: Naneste postřikem a zamlžte suché vlasy produkty Style Fix ze vzdálenosti 30 cm. Nanášenou vrstvu přizpůsobte dle vaší představy fixace. Pro mokrý vzhled nastříkejte na vlhké vlasy Liquid Hairspray N°97.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové přísady
UV filtr: chrání vlasy před škodlivými účinky slunečního ultrafialového záření.

Řada FIX nabízí produkty pro finální úpravu účesu a jeho zafixování. Od jemného držení až po super silnou fixaci, která vydrží beze změny celý den a noc. Současně přináší lesk a UV ochranu vlasů před škodlivými slunečními paprsky. Důležitá je ale i funkce proti vnější vlhkosti, která dokáže poničit i ten nejkrásnější a nejpracnější účes. Pomocí ochranných látek ve složení uzamyká vlasy a vnější vlhkost tak nemá sebemenší šanci něco pokazit.

Co byste měli vědět – Faktor Hold & Shine
Čísla na obalu se vztahují k faktoru držení a lesku. Rozsah je 1 až 10, přičemž 1 je nízká fixace nebo lesk a 10 je maximální. Čísla usnadňují vyhledání a rozpoznání vašeho oblíbeného produktu.

Liquid Hairspray N°97 – Neaerosolový konečný sprej se silným držením faktoru 9 a přirozeným leskem. 
High Impact Spray N°106 – Super silný 24hodinový lak na vlasy s přirozeným leskem a celodenní ochranou proti vlhkosti. S UV filtrem chránícím před škodlivými paprsky slunce.
Soft Set Spray N°57 – beztížný lak na vlasy s pružným držením a přirozeným leskem, který se snadno kartáčuje.
Freestyle Spray N°86 – všestranný lak na vlasy, který se snadno kartáčuje – s 24hodinovým držením a ochranou proti vlhkosti a přirozeným leskem.

Doplňkové parametry

Kategorie: FIX
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: