Keune STYLE HOT IRON SPRAY 200ml

Kód: 27433
Značka: Keune
639 Kč 528,10 Kč bez DPH
Skladem

HOT IRON SPRAY N°27 – Chraňte všechny typy vlasů před stylováním horkou kulmou nebo žehličkou až do teploty 230° C (450° F), přičemž přidejte fixaci a přirozený lesk.

Co bychom dělali bez kulmy a žehličky? Nechte je působit magicky pomocí spreje Hot Iron Spray N°27. Tvoří ochranný štít před teplem až do 230° C. Stačí vlasy zarosit sprejem a o 92 % se budou méně lámat a docílíte výraznějšího lesku. Navíc budou ochráněny před škodlivými UV paprsky.

Fixace 2 / Lesk 7
Vhodné pro: vhodný pro všechny typy vlasů
Jak používat? Naneste postřikem spreje mlhu na suché vlasy, poté použijte kulmu nebo žehličku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové přísady
UV filtr: chrání vlasy před škodlivými účinky slunečního ultrafialového záření.
Panthenol: známý také jako provitamin B5, panthenol proniká do každého pramene vlasů a pomáhá posílit strukturu vlasů.

Řada HEAT PROTECT chrání všechny typy vlasů před poškozením z použití horkého stylingu, počínaje fénováním, ale i rovnáním vlasů žehličkou nebo kulmováním, a to až do 230° C. Nanesením produktů omezíte jejich poškození, zejména jejich lámavost z přesušení. Produkty Heat Protect ochraňují vlasové vlákno a současně zadržují vlhkost uzamčenou ve vlasech. Navíc dodávají lesk, pro zdravě vypadající vlasy. Nebojte se a klidně pokračujte v tomto stylingu – bezpečně, pomocí Keune Style Heat Protect.

Hot Iron Spray 27 – chrání všechny typy vlasů před stylováním horkou kulmo nebo žehličkou až do teploty 230° C, přičemž přidejte fixaci a přirozený lesk.
Instant Blowout N°37 – tepelně ochranný sprej pro jemné až normální vlasy, který urychluje přípravu fénováním a dodává lehký objem a lesk faktoru 7.
Blowout Gelee N°56 – dodejte objem normálním a hustým vlasům a zároveň je chrání před horkem až do 230° C (450° F) – s faktorem 5 a přirozeným leskem.

Doplňkové parametry

Kategorie: HEAT PROTECTION
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: