Keune STYLE DRY SHAMPOO 200ml

Kód: 27409
Značka: Keune
424 Kč 350,41 Kč bez DPH
Skladem

DRY SHAMPOO N°11 –  Suchý šampon absorbuje oleje a nečistoty, aby okamžitě osvěžil vlasy mezi jednotlivým mytím a dodal jim plnost. Pro všechny typy vlasů, zejména ty, které jsou náchylné k mastnotě.

Vyzkoušejte mytí vlasů bez šamponu. Suchý šampon ve spreji s komplexem průhledných složek, které neviditelně odstraňují přebytečnou mastnotu ve vlasech a účes tak osvěžují. Po jeho aplikaci docílíte upraveného účesu mezi jednotlivými mytími, s okamžitým efektem čistých vlasů. Budete mít pocit, jako z čerstvě umytých vlasů. Obsahuje ochranný UV filtr.

Fixace 1 / Lesk 1
Vhodné pro: vhodný pro všechny typy vlasů, zejména promastící se vlasy
Jak používat? Protřepejte, poté nastříkejte ze vzdálenosti 20 cm na kořínky suchých vlasů a vmasírujte. Počkejte 2 minuty a poté přebytečný produkt vyčešte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové přísady
Suchý čisticí komplex: naše transparentní formulace se zeolitem, která absorbuje oleje a dodává texturu bez zanechání bílých zbytků.
Přírodní včelí vosk: pro snadné změny účesu a přidání lesku suchým, matným vlasům.
UV filtr: chrání vlasy před škodlivými účinky slunečního ultrafialového záření.

Řada REFRESH pomáhá zachovat a obnovit krásný pocit z čistých a upravených vlasů. Pomocí komplexu čistících přísad odstraňuje z vlasů i pokožky hlavy přebytečný maz a mastnotu. Po aplikaci docílíte upraveného účesu mezi jednotlivými mytími, s okamžitým efektem čistých vlasů. Budete mít pocit, jako z čerstvě umytých vlasů. Nezanechává žádné pudrové stopy ve vlasy, jednoduše a čistě zbytky přípravků vykartáčujete. Navíc obsahuje ochranný UV filtr.

Dry Paste N°41 – Okamžitě osvěžte a upravte vlasy a současně přidejte texturu a plnost pomocí suché pasty č. 41, pro matnou fixaci úrovně 4.
Dry Texturizer N°61 – Neviditelný suchý texturizační sprej pro všechny typy vlasů, který absorbuje oleje a dodává objem a texturu, se střední fixací.
Dry Conditioner N°15 – suchý kondicionér ve spreji, který zanechává vlasy hebké a uvolněné, pro všechny typy vlasů.
Dry Shampoo N°11 – Absorbuje oleje a nečistoty, aby okamžitě osvěžil vlasy mezi mytími a dodal jim plnost. Pro všechny typy vlasů, zejména ty, které jsou náchylné k mastnotě.

Co byste měli vědět – Faktor Hold & Shine
Čísla na obalu se vztahují k faktoru držení a lesku. Rozsah je 1 až 10, přičemž 1 je nízká fixace nebo lesk a 10 je maximální. Čísla usnadňují vyhledání a rozpoznání vašeho oblíbeného produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: KEUNE STYLE
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: