Keune STYLE BRILLIANT GLOSS SPRAY 500ml

Kód: 27406
Značka: Keune
658 Kč 543,80 Kč bez DPH
Skladem

BRILLIANT GLOSS SPRAY N°110 – při dokončování vlasů použijte N°110 Brilliant Gloss Spray a okamžitě přidejte pouhým dotykem super zářivý lesk.

Když už mluvíme o lesku... lesk jsme dosáhli maxima pomocí N°110 Brilliant Gloss Spray s leskem 10. úrovně. Pro okamžitý lesk po úpravě stačí sprejem zamlžit nad suchými vlasy. Toto jemné bezolejové složením je jako jemný dotek záře pro jakýkoli účes, jen s minimálním množstvím fixačního faktoru 1. Pro mimořádnou záři, která vychází ze zdravých a šťastných vlasů.

Fixace 1 / Lesk 10
Vhodné pro: pro vlasy, které potřebují super lesk.
Jak používat? Dokončete účes zamlžením spreje cca 20 cm od suchých vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové přísady
Přírodní včelí vosk: pro snadné změny účesu a přidání lesku suchým, matným vlasům.
UV filtr: chrání vlasy před škodlivými účinky slunečního ultrafialového záření.

Řada Shine přináší vlasů mimořádný lesk a záři, vytváří šťastné a zdravě vypadající vlasy. Je mimořádně vhodná pro finalizaci účesů s glamour efektem nebo efektem mokrých vlasů. Její bezolejové složení vlasy nezatěžuje, ani je neslepuje. Dodává vlasům jen jemnou fixaci.

Brilliantine Gel N°29 – Pro vysoký lesk a lehké držení použijte N°29 Brilliantine Gel pro úpravu účesu a přidání neuvěřitelného zářivého lesku. Skvělé také pro vyhlazení kadeří.
Brilliant Gloss Spray N°110 – Při dokončování vlasů použijte N°110 Brilliant Gloss Spray pro okamžité přidání pouhým dotykem super výrazného lesku.

Doplňkové parametry

Kategorie: KEUNE STYLE
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: