Keune CARE DERMA ACTIVATE THICK SPRAY 200ml

Kód: 21308
Značka: Keune
504 Kč 416,53 Kč bez DPH
Skladem

DERMA ACTIVATE THICKENING SPRAY – posilující a zahušťující sprej pro získání silných vlasů

Vhodné pro: jemné, křehké a matné vlasy se sklonem k vypadávání

Bezoplachový sprej pro jemné vlasy, který zahušťuje vlasy, dodává jim objem díky pšeničným proteinům a provitamínu B5, který posilňuje vlákno vlasu a zesiluje jeho strukturu.

Dělá přesně to, co říká na obalu: zesílit. Derma Activate Thickening Spray je budující sprej určený pro přímou výživu vlasového vlákna, zejména pro jemné nebo řídnoucí vlasy. Obsahuje vitamínem H, který zlepšuje kvalitu keratinu ve vlasech – silnější keratin znamená silnější vlasy, u nichž je méně pravděpodobné, že vypadnou. Provitamin B5 je silný zvlhčující a zahušťovací prostředek, který v průběhu času posiluje strukturu vlasů.

Jak používat? Nastříkejte na čerstvě umyté vlasy. Nechte působit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie

Derma Activate je trvalé řešení pro dočasné vypadávání vlasů. V mnoha případech lze vypadávání vlasů zabránit, zpomalit nebo dokonce zastavit stimulací metabolismu pokožky hlavy. Technologie Rejuvenator proniká buňkami pokožky hlavy a zajišťuje, že liposomy postupně přenášejí esenciální minerály, biotin a stimulanty růstu vlasů, jako je Takanal a kofein. Liposomy distribuují stimulant růstu vlasů postupně do pokožky hlavy. Ve výsledku budou mít vlasy více plnosti, objemu a lesku a obnoví se přirozená funkce pokožky hlavy.

Šampon DERMA ACTIVE – Tento omlazující šampon je nejvhodnější pro ty, kteří mají citlivou pokožku hlavy a jemné, řídnoucí vlasy. Esenciální minerály v kombinaci s vitaminem H zabraňují časným stádiím vypadávání vlasů.
Lotion DERMA ACTIVE – Toto intenzivní hojivé ošetření pomáhá omezit dočasné vypadávání vlasů a řídnutí vlasů. Technologie Rejuvenator proniká do buněk pokožky hlavy a zajišťuje, že liposomy postupně přenášejí esenciální minerály, biotin a stimulanty růstu vlasů, jako je Takanal a kofein.
Sprej DERMA ACTIVE – bezoplachový sprej pro jemné vlasy, který funguje tak, jak naznačuje jeho název: zahušťuje a dodává tělu. Vitamin H zlepšuje keratin, což má za následek silnější vlasy a snížení počtu vypadávaných vlasů. Provitamin B5 posiluje a zahušťuje strukturu vlasů.

Doplňkové parametry

Kategorie: KEUNE CARE
Hmotnost: 0.22 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: