Keune CARE DERMA ACTIVATE SHAMPOO 1000ml

Kód: 21305
Značka: Keune
1 166 Kč 963,64 Kč bez DPH
Skladem

DERMA ACTIVATE SHAMPOO – omlazující a stimulující šampon

Vhodné pro: jemné, křehké a matné vlasy se sklonem k vypadávání

Tento omlazující šampon je vhodný pro všechny, kteří mají citlivou pokožku hlavy a jemné, řídnoucí vlasy.

V mnoha případech lze vypadávání vlasů zabránit použitím produktů, které stimulují metabolismus pokožky hlavy. To je to, co pro vás Derma Activate Shampoo dělá. Vitamin H zlepšuje kvalitu keratinu ve vlasech, které jsou jako stavební kameny. Silnější keratin znamená silnější vlasy, u kterých je méně pravděpodobné, že vypadnou. Pokračujte v používání šamponu Derma Activate a postupem času budou vaše vlasy silnější, objemnější a pokožka hlavy bude fungovat lépe.

Jak používat? Malé množství vmasírujte do mokrých vlasů. Důkladně opláchněte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie

Derma Activate je trvalé řešení pro dočasné vypadávání vlasů. V mnoha případech lze vypadávání vlasů zabránit, zpomalit nebo dokonce zastavit stimulací metabolismu pokožky hlavy. Technologie Rejuvenator proniká buňkami pokožky hlavy a zajišťuje, že liposomy postupně přenášejí esenciální minerály, biotin a stimulanty růstu vlasů, jako je Takanal a kofein. Liposomy distribuují stimulant růstu vlasů postupně do pokožky hlavy. Ve výsledku budou mít vlasy více plnosti, objemu a lesku a obnoví se přirozená funkce pokožky hlavy.

Šampon DERMA ACTIVE – Tento omlazující šampon je nejvhodnější pro ty, kteří mají citlivou pokožku hlavy a jemné, řídnoucí vlasy. Esenciální minerály v kombinaci s vitaminem H zabraňují časným stádiím vypadávání vlasů.
Lotion DERMA ACTIVE – Toto intenzivní hojivé ošetření pomáhá omezit dočasné vypadávání vlasů a řídnutí vlasů. Technologie Rejuvenator proniká do buněk pokožky hlavy a zajišťuje, že liposomy postupně přenášejí esenciální minerály, biotin a stimulanty růstu vlasů, jako je Takanal a kofein.
Sprej DERMA ACTIVE – bezoplachový sprej pro jemné vlasy, který funguje tak, jak naznačuje jeho název: zahušťuje a dodává tělu. Vitamin H zlepšuje keratin, což má za následek silnější vlasy a snížení počtu vypadávaných vlasů. Provitamin B5 posiluje a zahušťuje strukturu vlasů.

Doplňkové parametry

Kategorie: DERMA ACTIVATE
Hmotnost: 1.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: