Keune CARE DERMA ACTIVATE LOTION 75ml

Kód: 21306
Značka: Keune
610 Kč 504,13 Kč bez DPH
Skladem

DERMA ACTIVATE LOTION – intenzivní léčebná a stimulující kúra proti vypadávání vlasů

Vhodné pro: jemné a matné vlasy se sklonem k vypadávání

Tento lotion bojuje proti vypadávání vlasů a jejich řídnutí. Naše omlazující technologie a lipozomy v ní obsažené postupně přenášejí základní minerály, biotin a stimulanty, jako jsou například takanal a kofein, hluboko do vlasové pokožky. Intensivní léčebná kúra pro křehké, ztenčené vlasy a proti dočasnému vypadávání vlasů. Liposomy dodávají základní minerály, biotin a stimulátory růstu vlasů, jako je takanal a kofein, přímo do buněk pokožky hlavy, kde působí na stimulaci růstu vlasů a prodloužení fáze růstu. Pravidelně používejte, abyste zabránili vypadávání vlasů, oddálili chronické vypadávání vlasů a omladili vlasy a pokožku hlavy.

Jak používat? Očistěte šamponem Derma Activate, poté osušte ručníkem. Aplikujte kapky přímo na pokožku hlavy a jemně vmasírujte konečky prstů. Nechte působit, neoplachujte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie

Derma Activate je trvalé řešení pro dočasné vypadávání vlasů. V mnoha případech lze vypadávání vlasů zabránit, zpomalit nebo dokonce zastavit stimulací metabolismu pokožky hlavy. Technologie Rejuvenator proniká buňkami pokožky hlavy a zajišťuje, že liposomy postupně přenášejí esenciální minerály, biotin a stimulanty růstu vlasů, jako je Takanal a kofein. Liposomy distribuují stimulant růstu vlasů postupně do pokožky hlavy. Ve výsledku budou mít vlasy více plnosti, objemu a lesku a obnoví se přirozená funkce pokožky hlavy.

Šampon DERMA ACTIVE – Tento omlazující šampon je nejvhodnější pro ty, kteří mají citlivou pokožku hlavy a jemné, řídnoucí vlasy. Esenciální minerály v kombinaci s vitaminem H zabraňují časným stádiím vypadávání vlasů.
Lotion DERMA ACTIVE – Toto intenzivní hojivé ošetření pomáhá omezit dočasné vypadávání vlasů a řídnutí vlasů. Technologie Rejuvenator proniká do buněk pokožky hlavy a zajišťuje, že liposomy postupně přenášejí esenciální minerály, biotin a stimulanty růstu vlasů, jako je Takanal a kofein.
Sprej DERMA ACTIVE – bezoplachový sprej pro jemné vlasy, který funguje tak, jak naznačuje jeho název: zahušťuje a dodává tělu. Vitamin H zlepšuje keratin, což má za následek silnější vlasy a snížení počtu vypadávaných vlasů. Provitamin B5 posiluje a zahušťuje strukturu vlasů.

Doplňkové parametry

Kategorie: DERMA ACTIVATE
Hmotnost: 0.08 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: