Keune CARE COLOR BRILLIANZ MASK 200ml

Kód: 21341
Značka: Keune
689 Kč 569,42 Kč bez DPH
Skladem

COLOR BRILLIANZ MASK – intenzívní maska pro dlouhotrvající zářivost a svěžest barvy

Vhodné pro: poškozené vlasy ošetřené jakýmkoliv typem umělého pigmentu.

Intenzívní péče pro barvené vlasy. Náš komplex uzamyká barevné pigmenty hluboko ve vlasech, zatímco další složky hloubkově hydratují, chrání a posilují vlasy.

Barvené vlasy mají tendenci vysychat, proto o ně řádně pečujte, aby vypadaly zářivě a svěže jako po návštěvě salonu. Vyvinuli jsme pro vás Color Brillianz Mask – zvlhčující, uklidňující a posilující masku, ​​určenou speciálně pro barvené vlasy. Balení s přísadami pro posílení zdraví vlasů a zachování barvy je zásadní týdenní nutností. Komplex barevné ochrany vytváří kolem každého vlákna ochrannou bariéru, která blokuje pigmenty. Filtry Solamer UVA a UVB blokují sluneční paprsky, aby vaše barva nevybledla. Extrakt ze slunečnicových semen vyživuje a neutralizuje volné radikály, což prodlouží životnost vaší barvy. Nakonec hedvábné proteiny hluboce zvlhčují, vyživují a dodávají zářivý lesk.

Jak používat? Namísto kondicionéru používejte jednou týdně masku. Aplikujte na délky a konce a dopřejte si péči 3 až 5 minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie

Barevně ošetřené vlasy vyžadují zvláštní ochranu a výživu. Unikátní komplex ochrany barev vytváří kolem pramenů ochrannou bariéru, která zabraňuje vyblednutí barvy. Filtry UVA a UVB poskytují ochranu před sluncem. Bylinné výtažky ze slunečnicových semen posilují bariéry a vyživují vlasy.
Color Brillianz zabraňuje vyblednutí barvy. Pro dlouho trvající barevné výsledky. Barevné vlasy potřebují osobitou ochranu a výživu. Náš jedinečný komplex vytváří okolo pramenů vlasů ochranou bariéru, která zabraňuje vyblednutí barvy. UVA a UVB filtr poskytují ochranu před sluncem. Výtažky ze slunečnicových semen posilňují strukturu vlasů a vyživují je.

Šampon COLOR BRILLIANZ – šampon je speciálně navržen pro barevně ošetřené vlasy. Komplex barevné ochrany zajišťuje dlouhotrvající zářivost barev.
Kondicionér COLOR BRILLIANZ – kondicionér, který dává barevně ošetřeným vlasům to, co potřebuje. Komplex barevné ochrany zajišťuje dlouhotrvající zářivost barev. Hluboce stabilizační prvky uzamknou barvu a zanechávají vlasy hladké a hedvábné.
Maska COLOR BRILLIANZ – Intenzivní pečující maska pro barevně ošetřené kadeře. Komplex barevné ochrany zajišťuje dlouhotrvající barevný výsledek, dochází k hloubkové hydrataci, obnovení struktury, ochraně a posílení vlasů.
Kondicionační sprej COLOR BRILLIANZ – Tento kondicionační sprej je šitý na míru barevným vlasům. Komplex barevné ochrany zajišťuje maximální výdrž barev a zároveň chrání vlasy před škodlivými UVA a UVB paprsky. Hluboké kondicionační přísady dodávají vlasům lesk a měkkost.

Všechny výrobky jsou vhodné pro poškozené vlasy ošetřené jakýmkoli typem umělého pigmentu.

Doplňkové parametry

Kategorie: KEUNE CARE
Hmotnost: 0.22 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: