Keune CARE ABSOLUTE VOLUME THERMAL PROTECTOR 200ml

Kód: 21351
Značka: Keune
476 Kč 393,39 Kč bez DPH
Skladem

ABSOLUTE VOLUME THERMAL PROTECTOR – sprej pro termo ochranu a udržení objemu

Vhodné pro: normální až jemné vlasy.

Tento sprej chrání před nepříznivými účinky stylingových nástrojů jako žehlička, kulma, fén. Přidané proteiny zajišťují flexibilní fixaci, zatímco provitamin B5 reguluje úroveň hydratace vlasů.

Náš Thermal Protector dělá přesně to, co říká: chrání vaše vlasy před teplem. Je to nezměnitelný krok, než začnete stylovat s kulmou, žehličkou nebo fénem. Provitamin B5 reguluje rovnováhu vlhkosti vašich vlasů pro měkké, zdravé a beztížné výsledky a pečlivě vybraná směs pšeničných bílkovin chrání i nejvnitřnější strukturu vlasů.

Jak používat? Velkoryse naneste na vlasy osušené ručníkem a upravte podle potřeby. Neoplachujte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie

Objem vlasů je krásný. A abychom vám dali ty nejobjemnější a nejkrásnější vlasy, udělali jsme Care Absolute Volume od Keune. Obohacený provitaminem B5 a pšeničnými proteiny. Přidávám objem tam, kde je to zapotřebí, aniž by to vlasy zatěžovalo. Absolute Volume se skládá ze šamponu, kondicionéru a pro úpravu fénováním spreje na tepelnou ochranu.

Šampon Absolute Volume – Jemný čistící šampon, který vytváří objem, aniž by vlasy byly těžké. Provitamin B5 a pšeničné bílkoviny posilují a zahušťují strukturu vlasů.
Kondicionér Absolute Volume – Tento pečující, výživný kondicionér je obohacen o provitamin B5 a pšeničné bílkoviny, aby jemné, matné vlasy to, dodává vše, co vlasy potřebují. Účinné látky načechrají prameny a budují objem, aniž by vlasy byly zatěžkané.
Termo sprej Absolute Volume – Tento sprej chrání vlasy před tepelnými procedurami i stylingy, jako jsou žehličky, kulmy a vysoušeče vlasů. Přidané bílkoviny zajišťují pružné držení, zatímco Provitamin B5 reguluje rovnováhu vlhkosti vlasů.

Všechny výrobky jsou vhodné pro normální až jemné vlasy.

Doplňkové parametry

Kategorie: KEUNE CARE
Hmotnost: 0.22 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: