DERMA EXFOLIATE

derma-exfoliate-model-OK-1378x290

DERMA EXFOLIATE – proti lupům u masných i suchých vlasů

Ne všechna odlupující se pokožka ve vlasech je stejná. Odlupování částeček kůže může mít mnoho různých příčin: alergie, citlivost nebo suchá pokožka hlavy způsobená nesprávnou péčí. Ale mohly by to být také lupy! Ale bez obav, řada Care Derma Exfoliate od Keune je tu, aby vám pomohla.

Náš šampon Care Derma Exfoliate obsahuje Octopirox, který zastavuje nadměrné odlupování pokožky a odstraňuje viditelné lupy. Antibakteriální vlastnosti šamponu bojují proti bakteriím a uvolňují mazové žlázy pokožky, zklidňují svědění a podrážděnou pokožku hlavy. Výsledek: zdravá pokožka hlavy, která funguje správně – a krásné, zdravé vlasy.

Šampon DERMA EXFOLIATE – Tento šampon pro čištění pokožky hlavy zbavuje kvasinek ve vlasové pokožce, zjemňuje a vyvažuje přirozenou funkci pokožky hlavy. Má mírné čisticí a čisticí vlastnosti a je zvláště vhodný pro ty, kteří mají mastné nebo suché vlasy a svědící pokožku, podrážděnou nebo náchylnou k tvorbě lupů. Tento produkt je vhodný pro ty, kteří mají lupy a mastnou / suchou pokožku hlavy.

Nejprodávanější

4 položek celkem
53034 Klibansky Paper Retail Bag online
10 Kč

Papírová taška v designu Joseph Klibanski ! 

Kód: 53034
58414 Spring Summer Promo Giftbag Large Packshot medium
18 Kč

Papírová dárková kapsa s potiskem, velká pro 2-3 produkty

Kód: 58414
K21302
1 166 Kč

Šampon DERMA EXFOLIATE Vhodné pro: mastné i suché vlasy s tvorbou lupů Tento šampon na vlasovou pokožku zlepšuje a vyvažuje přirozenou...

Kód: 21302
K21300
476 Kč

Šampon DERMA EXFOLIATE Vhodné pro: mastné i suché vlasy s tvorbou lupů Tento šampon na vlasovou pokožku zlepšuje a vyvažuje přirozenou...

Kód: 21300