BOND FUSION PHASE THREE 200ml

Kód: 13082
650 Kč 537,19 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Systém Bond Fusion Booster vlasy kondicionuje a vyživuje zároveň. Unikátní systém proteinové fúze znovu spojuje vazby ve vlasovém vláknu, vytváří a posiluje vnitřní vlasovou strukturu. Nabízí až 5x déle trvající kondicionační účinek.

BOND FUSION SYSTEM Phase 3 – Bond Recharger
• Toto vyživující a doplňující ošetření je speciálně vytvořeno pro domácí použití. Prodlužuje účinek salonního ošetření Bond Fusion.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOND FUSION SYSTEM

VÝSLEDEK
Konečné posílení. Je zaručeno, že zdvojnásobí sílu vlasů ve srovnání s barvenými vlasy, které nebyly ošetřeny Bond Fusion.

Nepřetržité kondicionování
• Až 5krát více upravené vlasy po 5 umytích*
• Až dvakrát lépe česatelné* po procesu zesvětlení
• Až o 43 % méně lámavosti vlasů**
* oproti benchmarku klíčového konkurenta
** Po 1000 namáháních hřebenem

DOPORUČUJEME PRO
• Jakýkoli typ vlasů

NÁVOD K POUŽITÍ:
Pro ošetření s maximálním liftingovým ošetřujícím efektem na vlasy zvyšte sílu vyvíječe o jednu úroveň. Například: místo 10 Vol. (3 %) použijte 20 Vol. (6 %) apod. Pokud není potřeba silného liftingového efektu, nemusíte zvyšovat % síly vyvíječe.
Důležitá poznámka: nezvyšujte množství vyvíječe.

Krok 1. Připravte barvu nebo zesvětlovací směs jako obvykle.
Krok 2. Přidejte 1 ml/g Phase 1 Bond Builder na 20 g barvící směsi nebo směsi melíru. Např. 60 g barvy na vlasy + 60 g vyvíječe. Do směsi přidejte 6 ml/g Phase 1 Bond Builder. Naneste směs a zpracujte jako obvykle. Důkladně opláchněte a následně šamponujte vlasy.

Příklady použití:
• V proceduře barvení: 60 g barvy na vlasy + 60 g vyvíječe. Přidejte 6 ml/g Phase 1 - Bond Builder
• V proceduře zesvětlování: 40 g zestvětlovacícho prášku + 60 g vyvíječe. Přidejte 5 ml/g Phase 1 - Bond Builder

Krok 3: Pokud pokračujete s tonerem, naneste a zpracujte. Důkladně opláchněte a vysušte vlasy ručníkem.
Krok 4. Do vlasů vysušených ručníkem naneste přiměřené množství Phase 2 Bond Enhancer od kořínků ke konečkům, v závislosti na délce vlasů. Nechte působit minimálně 5 minut. Důkladně opláchněte.
Krok 5. Domácí použití: 1x týdně používejte Phase 3 Bond Recharger k posílení efektu a výživě vlasů.

INGREDIENCE
Phase 1 – Body Builder: Aqua (voda), Propylenglykol, Quater-nium-80, Silikon Quaternium-22, Coco-dimonium Hydroxypropyl, Hydrolyzovaný keratin, hydrolyzovaný keratin, dipropylenglykol, polyglyceryl-3 kaprát, kokami-dopropylbetain, benzoát sodný, kyselina citrónová, palmitamidopropyltrimoniumchlorid, fenoxyethanol, sorbát draselný.
Fáze 2 – Bond Enhancer: Aqua (voda), cetearylalkohol, paraffi-num Liquidum (minerální olej), steara-midopropyldimethylamin, cetrimoniumchlorid, polyquaternium-37, polyakrylamidopropyltrimoniumchlorid, kyselina mléčná, benzoát sodný, parfém (Fra-grance), butyrospermum Parkii (bambucké) máslo, oleyl erucate, panthenol, kokosimonium hydroxypropyl hydrolyzovaný keratin, PPG-1 trideceth-6, skvalan, hydrolyzovaný keratin, dipropylenglykol, fenoxyethanol, triethylcitrát, sorbát draselný, benzylsalicylát, Hexyl Cinnamal.
Phase 3 – Bond Recharger: Aqua (voda), cetearylalkohol, paraffi-num Liquidum (minerální olej), steara-midopropyldimethylamin, cetrimoniumchlorid, polyquaternium-37, polyakrylamidopropyltrimoniumchlorid, kyselina mléčná, benzoát sodný, parfém (Fra-grance), butyrospermum Parkii (bambucké) máslo, oleyl erucate, panthenol, kokosimonium hydroxypropyl hydrolyzovaný keratin, PPG-1 trideceth-6, skvalan, hydrolyzovaný keratin, dipropylenglykol, fenoxyethanol, triethylcitrát, sorbát draselný, benzylsalicylát, Hexyl Cinnamal.


FAQ

APLIKACE
JE BOND FUSION VHODNÝ PRO POUŽITÍ SE ZESVĚTLOVACÍM PRÁŠKEM?

Ano, Bond Fusion můžete snadno smíchat se všemi zesvětlovacími produkty.

JE MOŽNÉ UDĚLAT S BOND FUSION 2 RŮZNÉ PROCESY (BARVENÍ A PERMANT STYLING) V JEDNOM DNI?
Toto nedoporučujeme. Barva by měla být aplikována alespoň 2 týdny po nebo 2 týdny před procesem perm stylingu.

FUNGUJE BOND FUSION NA VLNITĚ, HRUBÉ A ETNICKÉ VLASY?
Ano, Bond Fusion funguje na všechny typy vlasů.

SÍLA VYVÍJEČE A DOBA ZPRACOVÁNÍ
U JAKÉHO TYPU PRODUKTŮ MUSÍM ZVÝŠIT % SÍLU VYVÍJEČE?

U všech zesvětlovacích prášků a krémů obsahujících persírany, jako je Cream Bleach, Magic Blonde a řada Tinta Color 3000, byste měli zvýšit % sílu vyvíječe.

JE VŽDY NUTNÉ POUŽÍVAT PŘI ÚPRAVĚ BOND FUSION VYŠŠÍ % VYVÍJEČE?
V produktech obsahujících persulfát, jako je zesvětlovací prášek a Tinta Color 3000 série, dochází při použití Bond Fusion k menšímu zesvětlovacímu efektu než bez něj. Doporučujeme zvýšit % vyvíječe pouze u zesvětlujících ošetření, nikoli u běžných ošetření Tinta Color.

ZVÝŠENÍ % SÍLY VYVÍJEČE ZNAMENÁ PRO JEMNÉ VLASY NEVÝHODU? (PRO ZESVĚTLOVACÍ OŠETŘENÍ A ŘADU 3000)
Výhody při použití Bond Fusion na jemné a poškozené vlasy jsou prokazatelně větší než ve srovnání bez Bond Fusion. A to i tehdy, pokud budete muset zvýšit sílu vyvíječe – stále budou výsledky skvělé.

LZE BOND FUSION POUŽÍVAT V RÁMCI PROCEDUR VE FÓLIÍ?
Ano, Bond Fusion lze použít v kombinaci s fóliemi.

LZE BOND FUSION POUŽÍVAT V KOMBINACI S 12 % VYVÍJEČEM?
Ano, Bond Fusion lze použít také s 12% vývojkou.

ZMĚNÍ SE NORMÁLNÍ DOBA ZPRACOVÁNÍ ZESVĚTLENÍ, POKUD POUŽÍVÁTE BOND FUSION?
Ne, Bond Fusion neovlivňuje dobu zpracování.

OŠETŘENÍ PROTI POŠKOZENÍ
LZE BOND FUSION POUŽÍVAT V SALONU JAKO PĚSTÍCÍ A POSILUJÍCÍ OŠETŘENÍ?
Ano, systém Bond Fusion lze také použít jako „samostatné ošetření proti poškození“
1. Smíchejte 4 ml / Phase 1 - Bond Builder s 8 ml/g Phase 2 - Bond Enhancer (množství je odvozeno od středně dlouhých vlasů)
2. Naneste směs, zaměřte se na střední délky a konečky
3. Zpracujte 10 minut a důkladně opláchněte
Toto ošetření je indikováno pro opravdu poškozené vlasy, které vyžadují zvýšenou péči.

MĚLY BÝT VLASY PŘED OCHRANOU PROTI POŠKOZENÍ UMYTY ŠAMPÓNEM A KTERÝ SE DOPORUČUJE?
Kúra proti poškození se aplikuje na vlhké vlasy. V případě potřeby lze před ošetřením provést rychlé umytí. Doporučuje se jemný šampon.

LZE PROCEDURU PROVÁDĚT PŘED BAREVNÝM OŠETŘENÍM?
Ošetření proti poškození nesouvisí s barevným procesem. Pokud barvíte, použijte Bond Fusion standardním způsobem (přidává se do barevné směsi + fáze 2 – Bond Enhancer).

MŮŽE 3. FÁZE – Bond Recharger ZŮSTAT VE VLASŮ PŘES NOC?
Ano, toto doporučujeme pro extra výživu. Následně vyšamponujte a vymyjte z vlasů.

VŠEOBECNÉ
MÁ DLOUHOTRVAJÍCÍ KONDIČNÍ EFEKT VLIV NA ZATĚŽOVÁNÍ A PLIHNUTÍ VLASŮ?
Fáze 2 – Bond Enhancer je speciálně vyvinut za účelem dosažení extrémně dlouhotrvajícího kondicionačního efektu, aniž by vlasy zatěžoval, a to ani i u jemných vlasů.

PROČ JE BOND FUSION LEPŠÍ NEŽ OSTATNÍ? ČÍM JE ZVLÁŠTNÍ?
Bond Fusion je speciální, protože opravdu funguje! Unikátní systém proteinové fúze spojuje, buduje a posiluje vnitřní vlasovou strukturu. Technologie systému Bond Fusion byla intenzivně zkoumána, důkladně testována v laboratořích a prověřena každodenní praxí v mnoha salonech po celém světě.

MOHLO BY OPLACHOVÁNÍ TONERU BEZ POUŽITÍ ŠAMPONU NĚJAK OVLIVNIT VÝSLEDEK BF – Phase 2, KTERÝ POUŽIJU JAKO DALŠÍ KROK?
Ne, účinnost Bond Fusion Phase 2 – Bond Enhancer není ovlivněna použitím šamponu After Colour. I když toner pouze opláchnete bez šamponování, výsledky budou stejné a výsledek nebude ovlivněn.

KEUNE TINTA COLOR JE ŘÍKÁ, ŽE JE MAXIMÁLNĚ PEČUJÍCÍ BARVA. PROČ BYCH MĚL JEŠTĚ PŘIDÁVAT BOND FUSION?
Tinta Color je sice pečující barva, ale není to kondicionér. Barvící procedury využívající produkty Keune jsou velmi pečlivé, ale stále se jedná o chemické procesy. Se začleněním Bond Fusion dosáhnete nečekané úrovně výživy a síly.

JAKÉ JSOU VÝHODY POUŽÍVÁNÍ BOND FUSION 2. FÁZE – BOND ENHANCER MÍSTO TINTA COLOR BALZÁMU?
Tinta After Color Balsam je běžný kondicionér aplikovaný po procesu barvení nebo zesvětlení. Pomáhá, aby byly vlasy hladší a měkčí, ale postrádá dlouhotrvající efekt kondicionování. Bond Fusion Phase 2 – Bond Enhancer opravuje vlasy po barevném ošetření, takže jsou jemnější a kondicionovanější. Má také vynikající dlouhotrvající kondicionační efekt, který klient pociťuje doma po návštěvě salonu.

POKUD SE LIDÉ ROZHODLI NEKUPIT SI PHASE 3 – BOND RECHARGER, JAK DLOUHO JIM VYDRŽÍ VLASY V KONDICI PO OŠETŘENÍ BOND FUSION V SALONU?
Jak bylo testováno v laboratoři Keune, dlouhotrvající efekt kondicionování Phase 2 – Bond Enhancer vydrží minimálně 5 mytí po jedné aplikaci tohoto produktu (v laboratorních podmínkách, podle standardního postupu). Takže kondicionační efekt Bond Fusion kúry je ve vlasech cítit asi 2 týdny po návštěvě salonu. Tyto výsledky samozřejmě závisí na typu vlasů,
množství aplikovaného produktu atd.

ÚČINNÉ LÁTKY
MÁTE DŮKAZ, ŽE VLASY POUŽITÍ BOND FUSION NEZATĚŽUJE?
Aktivní složky v Bond Fusion byly speciálně navrženy tak, aby obnovily hydrofobnost vlasů na úroveň podobnou nepřirozenějšímu stavu. Vlasy jsou lehké a vzdušné, a tak zůstanou i po několika umytích.

OBSAHUJE BOND FUSION SULFÁTY NEBO PARABENY?
Ne, Bond Fusion neobsahuje parabeny ani sulfáty.

JAK FUNGUJE BOND FUSION PHASE 1. – BOND BUILDER?
Polymery a proteiny identické s těmi, které se přirozeně nacházejí ve vlasech, vytvářejí nové vazby a chrání vnitřní strukturu vlasu. Výsledkem jsou silnější a kondicionované vlasy. Jednoduše přidáte Phase 1 - Bond Builder do vaší barvy nebo zesvětlovací směsi — je to tak snadné.

JAK FUNGUJE PHASE 2. – BOND ENANCER?
Toto hluboce vyživující a obnovující ošetření zlepšuje nově vytvořené vazby vytvořením ochranného obalu, který zajišťuje dlouhotrvající kondicionování. Stačí nanést Phase 2 - Bond Enhancer od kořínků do délek po opláchnutí barvy. Nechte působit alespoň 5 minut, poté důkladně opláchněte.

JAK FUNGUJE PHASE 3 – BOND RECHARGER?
Tato výživná a dobíjecí kúra je speciálně vytvořena pro domácí použití. Prodlužuje účinek ošetření Bond Fusion. Aplikujte jednou týdně na ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit alespoň 5 minut. Opláchněte, šamponujte a upravte.

PROČ BY MĚLY BÝT VLASY UMYTY PO OŠĚSTŘENÍ PHASE 3 - BOND RECHARGER? JE MOŽNÉ HO POUŽÍT JAKO KONDICIONER NA ZÁVĚR?
Fáze 3 je považována spíše za ošetření maskou než za krok úpravy.
Jsou pro to 3 důvody:

1. Pro hloubkovou úpravu vlasů by měl být aplikován na vlasy po delší dobu (alespoň 5 minut) ve srovnání se standardním kondicionérem
2. Protože působí intenzivně, měl by se vypláchnout, aby se zabránilo možnému usazování (doporučujeme používat pouze do středních délek a konečků vlasů).
3. Navíc hlavní aktivní složka Phase 3 pomáhá povrchově aktivním látkám přítomným v šamponu vytvořit hydrofobní vrstvu na povrchu vlasu. V zásadě to funguje lépe, když následuje šamponování.

Doplňkové parametry

Kategorie: KEUNE COLOR
Hmotnost: 0.205 kg

Bond Fusion - proteinová péče

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: