Slavíme 100 let!


 

 

 

 

Slavíme 100 let oddanosti kráse!

Je nám nesmírnou ctí být součástí Keune rodiny, která právě v letošním roce slaví 100let od svého založení. Po celé jedno století se tak stará, aby právě vaše vlasy byly zdravé a krásné. Určuje trendy v oblasti péče profesionální vlasové kosmetiky a díky svým vlastním laboratořím je v tomto vždy originální. Dekády minulých let prověřily kvalitu produktů i zájem ze strany těch nejlepších kadeřníků i veřejnosti. Během těchto let se rodina Keune rozrostla již na více jak 80 členských zemích, kde je značka Keune doma. Teší nás, že i my jsme součástí této rodiny a můžeme tak kvalitu a originalitu přinášet i našim českým zákazníkům.

 

 

 

A jak to všechno začalo? Příběh o odvaze, slávě a třech generacích...

Vše začalo v roce 1922 v Amsterdamu, kdy mladý lékárník Jan Keune vyvinul inovativní recepturu pro tekutou trvalou ondulaci. Tehdy se jeho společnost stala prvním evropským výrobcem tohoto speciálního výrobku. Propojila tak lékárenskou kvalitu s kadeřnickými produkty, stála na počátku nové éry profesionálních kadeřníků... Již po tři generace je tato společnost předávána z otce na syna, s nezměrnou hrdostí, tradicí a zkušenostmi.  Impuls vlastního vývoje a výzkumu provází společnost dodnes a odráží se ve všech nabízených produktech, svou originalitou a „lékárenskou“ profesionální kvalitou.

 

 

 

Jsme jeden team...

Od doby založení se šíře portfolia mnohonásobně rozrostla, aby pokryla potřeby všech zákazníků, ať z řady kadeřníků či konečných zákazníků. S růstem významu společnosti roste i jejich dobrovolný závazek příštím generacím. Nikdy nezapomíná chovat se ke všem, jako k sobě rovným. V mnoha zastoupeních společnosti mají proto hendikepovaní lidé možnost rovnocenného sebeuplatnění. Jako rodinná společnost vyznává také hodnoty udržitelnosti a ekologie – využívá vlastní solární panely, výrazně snižuje spotřebu vody v rámci výrobních procesů, v obalech využívá recyklované plasty a rámci obalové politiky snižuje objem použitých nežádoucích folií. Dbá na použití certifikovaných zdrojů pro svou výrobu a nikdy netestovala své výrobky na zvířatech, a to ani v dobách, kdy to bylo legislativně možné. Navíc podporuje vzdělání lidí v nouzi, aby jim usnadnila jejich životní start...

 

 

 

...jedna rodina

Společnost Keune je tak vzorem úspěšné rodinné společnosti, kde je vždy na prvním místě kvalita a profesionalita, avšak současně s uvědomělým a vyváženým přístupem k planetě, přírodě a lidem.   Přejeme tedy všem členům Keune rodiny na této úspěšné cestě dalších 100 let trvání a nekonečně mnoho spokojených zákazníků i zaměstnanců!

 

 

Keune Czechia

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení