Slavíme 100 let!


 

 

 

 

Slavíme 100 let oddanosti kráse!

Je nám nesmírnou ctí být součástí Keune rodiny, která právě v letošním roce slaví 100let od svého založení. Po celé jedno století se tak stará, aby právě vaše vlasy byly zdravé a krásné. Určuje trendy v oblasti péče profesionální vlasové kosmetiky a díky svým vlastním laboratořím je v tomto vždy originální. Dekády minulých let prověřily kvalitu produktů i zájem ze strany těch nejlepších kadeřníků i veřejnosti. Během těchto let se rodina Keune rozrostla již na více jak 80 členských zemích, kde je značka Keune doma. Teší nás, že i my jsme součástí této rodiny a můžeme tak kvalitu a originalitu přinášet i našim českým zákazníkům.

 

 

 

A jak to všechno začalo? Příběh o odvaze, slávě a třech generacích...

Vše začalo v roce 1922 v Amsterdamu, kdy mladý lékárník Jan Keune vyvinul inovativní recepturu pro tekutou trvalou ondulaci. Tehdy se jeho společnost stala prvním evropským výrobcem tohoto speciálního výrobku. Propojila tak lékárenskou kvalitu s kadeřnickými produkty, stála na počátku nové éry profesionálních kadeřníků... Již po tři generace je tato společnost předávána z otce na syna, s nezměrnou hrdostí, tradicí a zkušenostmi.  Impuls vlastního vývoje a výzkumu provází společnost dodnes a odráží se ve všech nabízených produktech, svou originalitou a „lékárenskou“ profesionální kvalitou.

 

 

 

Jsme jeden team...

Od doby založení se šíře portfolia mnohonásobně rozrostla, aby pokryla potřeby všech zákazníků, ať z řady kadeřníků či konečných zákazníků. S růstem významu společnosti roste i jejich dobrovolný závazek příštím generacím. Nikdy nezapomíná chovat se ke všem, jako k sobě rovným. V mnoha zastoupeních společnosti mají proto hendikepovaní lidé možnost rovnocenného sebeuplatnění. Jako rodinná společnost vyznává také hodnoty udržitelnosti a ekologie – využívá vlastní solární panely, výrazně snižuje spotřebu vody v rámci výrobních procesů, v obalech využívá recyklované plasty a rámci obalové politiky snižuje objem použitých nežádoucích folií. Dbá na použití certifikovaných zdrojů pro svou výrobu a nikdy netestovala své výrobky na zvířatech, a to ani v dobách, kdy to bylo legislativně možné. Navíc podporuje vzdělání lidí v nouzi, aby jim usnadnila jejich životní start...

 

 

 

...jedna rodina

Společnost Keune je tak vzorem úspěšné rodinné společnosti, kde je vždy na prvním místě kvalita a profesionalita, avšak současně s uvědomělým a vyváženým přístupem k planetě, přírodě a lidem.   Přejeme tedy všem členům Keune rodiny na této úspěšné cestě dalších 100 let trvání a nekonečně mnoho spokojených zákazníků i zaměstnanců!

 

 

Keune Czechia