POWER COUPLES


 

 

 

POWER COUPLES

...když dva jsou víc než jeden...

Máme pro vás tipy našich kadeřníků, kteří sestavili tyto "silné dvojky", aby vám umožnili docílit snadněji profesionálního vzhledu.

 

Navíc, jako dárek, nyní tyto dvojice s 30% slevou!

 

 

THE TOUGH TEXTURE TEAM

Pro lesklé vlasy, pevné, ale stále flexibilní. Power Paste přináší silnou fixaci, vlasy pevně drží a jsou zmatněné. Keratin Smooth Serum dodává hedvábně hladký efekt s leskem. Teď je použijte společně a objevte jejich sílu a krásu.

 

Power Paste 27426

Smooth Serum 21360

 

 

THE PROTECTION PAIR

Pro zdravé a chráněné vlasy. Keratin Smooth 2-Phase Spray s kyselým PH uzavírá kutikulu vlasového vlákna a vytváří sametově hladký a lesklý look. Hot Iron Spray chrání proti poškození teplem a rovněž přidává lesk. Dohromady vytvoří maximálně efektní, lesklý účes.

 

2-Phase 21361

Hot Iron 27433

 

 

THE KILLER CURLS COUPLE

Pro nejkrásnější vlny, pružné a dobře definované. Provitamin B5 obsažený ve Vital Nutrition Protein Sprayi hloubkově hydratuje vlnité a kudrnaté vlasy. Soft Mousse jemně tuží a přináší definici vln. Jenom spolu vytvoří neodolatelný vlnitý či kudrnatý účes.

 

Protein Spray 21329

Soft Mousse 27422

>

 

 

THE REBEL DUO

Pro snadný rebelský look. Soft Mousse díky svému složení přináší vlasům objem a texturu. Matte Cream je formovací krém pro moderní matný vzhled. Ve dvojici vytvoří ležérní look, který lze přetvořit kdykoliv během dne...

 

Soft Mousse 27422

Matte Cream 27454