LIMITOVANÁ EDICE - OSLAVTE S NÁMI 100 LET!


 

 

 

Už celé jedno století uplynulo od založení společnosti Keune . 

Celé jedno století převratných změn a objevů, které zásadně ovlivnily celé lidstvo, posunuly hranice lidského vědění ve všech směrech jeho zájmů.

 Tři generace mužů stály a dodnes stojí v čele rodinné společnosti, která zásadně ovlivnila rozvoj kadeřnického segmentu ve své zemi a přinesla nové a inovativní postupy v této kategorii díky vlastním laboratořím. Nemalým úsilím vybudovala společnost mezinárodního významu, dnes zastoupenou ve více jak 80 zemích světa. Tisíce kadeřníků napříč kontinenty denně pracují s produkty Keune a hrdě se hlásí do Keune rodiny.

 Oslavou tohoto počinu se stala LIMITOVANÁ EDICE 100YEAR od renomovaného designéra JOSEPHA KLIBANSKEHO, kterou máte nyní možnost zakoupit i u nás. Nejoblíbenější produkty stylingu jsou nyní ve slavnostním šatě, aby udělaly dvojí radost. Navíc jako speciální produkt jen pro tuto příležitost nyní nabízíme ROYAL HAIR SERUM s vůní královských, holandských tulipánů..

 

 

  

 Limited Edtion FREESTYLE SPRAY N°86 – všestranný lak na vlasy, který se snadno kartáčuje z vlasů – s 24hodinovou fixací a ochranou proti vlhkosti a přirozeným leskem.   

Limited Edition STRONG MOUSSE N°74 – použijte tužidlo N°74 jako základ pro další styling abyste vlasy upravili a vytvořili trvalý objem.

Limited Edtion ULTRA GEL N°88 – moderní gel s vysokým leskem a dlouhodobým držením, s tepelnou ochranou až do 230° C.

NOVINKA !!!   Limited Edition ROYAL HAIR SERUM - dokonale vyživující směs rostlinných olejů s unikátním parfémem inspirovaným vůní královských tulipánů. 

JOSEPH KLIBANSKY - Design nového milénia

Umění současného umělce z Amsterdamu @josephklibansky najdete po celém světě. Jeho návrhy a sochy, inspirované technologií, módou a architekturou, jsou odvážné a jedinečné. Klibanského umění milují a shromažďují fanoušci (a celebrity) po celém světě. A teď vytvořil něco speciálního s Keune a speciálně pro vás...